Novembrikuu asjaajamised

Tere, november hiilib lähemale ning koos sellega valmib meil esimene tünnitäis ka hapukapsast! Täitsa enda kapsas ning käsitsi riivitud, täpselt nii nagu kunagi tehti!

Lisaks kodust saab meie tooteid

06.11 – Risti taluturg

20.11 – Risti taluturg

27.11 – Harju Muuseumi Andresepäeva laat

28.11 – Nõva kirikumaja advendilaat

11.12 – Risti taluturg

Lisaks on veel meil kasvuhoonest tulemas punaseid tomateid (enam pole palju, kuid veel leiab!), pakkuda on veel ka värsket rohelist sibulat, marineeritud kurki ning meie väga populaarset toodet äkiline salat gripirohuks!

Riiulis on ka ootamas kuumutatud õunamahl 3L kraaniga kottides ning võimalik, et järgmine nädal Ristil veel ka kaasas värsket õunamahla, kuid seda ma hetkel 100% garanteerida ei saa!

Meile külla tulles on võimalik vaadata üle ka kudumite kogu – sokid nii meestele, naistele kui lastele, ning vahvad heegeldatud mänguasjad.

Sügishooaeg!Sügishooaeg!

Märkamatult on kätte jõudnud sügis. Meie juurest on võimalik peaaegu igapäevaselt veel soetada värsket kurki ning tomatit. Kartuliga on sel aastal vähe kehvemad lood kahjuks ning seda suuremas koguses müüki

Maal Elamise päev!Maal Elamise päev!

Pr. EVI – kodukootud vaibad HALUKALUR – kala värskelt ja suitsutatult, kanamunad IRJASE talu – hoidised, peenem näputöö KADAKA SUPIKÖÖK – Kodune seljanka ja külmsuitsulõhe KUUSIKU talu – peet, kaalikas,