BETA
Väga varajane. 75-80 päeva. Põõsasjas madalakasvuline. Taim on saagikas ja talub ka kuuma suve. Kasvatamiseks katmikalal ja soojas kohas avamaal. Ümarad punased 70-80 grammised maitsvad tomatid

KOIT
Varane, determinantne, külvist kuni esimeste viljade valmimiseni kulub 105–115 päeva. Kaks esimest kobarat on kõige saagikamad (5–12 vilja), järgmistes on vilju vähem. Vili on punane, keskmise suurusega (130 g), lapikümar, nõrkade ribidega ja paljukambriline. Pärast esimest murdmist moodustab edaspidi suhteliselt vähe külgvõsusid.

MATO
Varane, determinantne. Esimesi vilju saab maitsta 110–120 päeva pärast taime tärkamist. Kompaktses kobaras on 6–10 keskmise suurusega vilja (90–100 g). Viljavars on “põlvega”. Paksema koorega.

MAIKE
Varajane. Madala kasvuga, moodustab vähe külgvõrseid. Saagikas. Lõhenemiskindlad 60-65 grammised tomatid. Vastupidav mitmele tomatihaigusele. Katmikalale ja avamaale.

POLFAST
madal, väga varajane hübriid (56-58 päeva ). Viljad 100-150gr, punased, ümarad. Taime kõrgus 55cm. Saaki saab ka niiskema ja jahedama suvega. Sobib kasvatada kilekasvuhoones, kiletunnelis, avamaal.

ACE
Keskmiselt varajane tomatisort. Kõrgus 1,2-2,0 m. Sobib kasvatamiseks nii õues kui kasvuhoones. Viljad suured, ovaalsed, kaaluvad 140-180 g, lihavad, mahedad. Parim värskelt tarbimiseks. Vastupidav haigustele.

ROMA
Madalakasvuline põõsastomat, keskhiline saagikas sort kasvatamiseks avamaal või kiletunnelis. Vili punane, ploomikujuline, kaal 30-50gr, viljaliha tihe. Sobib grillimiseks ja konserveerimiseks.Väheste seemnetega. Haiguskindel. Kasvata ka rõdu- või terrassipotis. Kobartomat.

Siive – uus sort!
sobib kütteta kasvuhoones kasvatamiseks. Sordi ‘Siive’ taimi saab tema madala kasvu tõttu hästi kasvatada ka kiletunnelis või maja lõunapoolse seina ääres, kus katuse serv neid otsese vihma eest kaitseb.viljad on lapikümara kujuga 70-80 g
