Poolkõrged

VALVE

Poolkõrge, varavalmiv ( 110-115 päeva).Lõpetab kasvu 6-7 kobara järel, Varre kõrgus 120 cm. Viljad ümarad,veidi piklikud, ribideta, kaaluvad 90-95 g. Suuresaagiline ja  ruugehallituskindel.

 

MINARET

Suurepärane pooldeterminantne tomat kilekasvuhoonesse. Väga lihtne kasvatada, talub temperatuuri kõikumisi. Vili suur 170-190g, kergelt ribiline ümar kuju, läikiva tumepunase koorega. Viljad tugevad ja hea säilivusega. Sort on kiirekasvuline.

 

GOLDEN GÖNIGIN

Kõrgekasvuline (kuni 120 cm) pooldeterminantne taim, mis kasvatakse kilemajas. Viljad ümmargused kaaluga 80-100 cm, õhukese koorega, aromaatne ja magus. Viljade küpsus 70-72 päeva peale ümberistutamist.

 HEINZ

väga saagikas ja suurepäraste maitseomadustega sort. Lõhenemiskindlad viljad kaaluvad 100-170g. Sort on spetsiaalselt aretatud kuulsa Heinz’i ketšupi tootmiseks. Ideaalne kastmete, püreede ja suppide koostisesse.

 

CINDEL

Kõrgekasvuline, keskmise suurusega viljadega (120 g) tomat. Väga varajane ja kvaliteetsete viljadega ilus kobar. Lihtsalt kasvav ja alati kindla saagiga. Sort on varajane ja haiguskindel. Hästituntud ja kasvatajate poolt hinnatud hübriid