Viinamarjatomat, ampel ja aknalauale

BAJAJA – otsas

Väga varajane, madalakasvuline, rõdul ja kilekasvuhoones kasvatatav sort. Ühel taimel on 650-750 vilja. Vili on ümmargune, väike, väga maitsev, kaalub 8-10g. Lihtne kasvatada – pole vaja siduda, võib mitte kärpida. Väike tomat sobib salati valmistamiseks, asendamatu roogade kaunistamisel.

AZTEK – otsas

Varajane, madalakasvuline, rõdudel kasvatatav sort. Vili kollane, ümmargune, väike, väga maitsev, kaalub 15-20g. Kasvatamiseks rõdul, talveaias, kasvuhoones. Lihtne kasvatada – pole vaja siduda, võib mitte kärpida.

VILMA – otsas

Väga madal väike põõsastomat, sobib toas lillepotis või rõdul kastis kasvatamiseks. Sort pärit Lätist. Väikeste punaste ümarate magusate punaste viljadega madalakasvuline tomat. Taime kõrgus 50-60 cm. Aromaatsed ja mahlased viljad kaaluga kuni 30g sobivad värskelt ja konserveerimiseks.

MASKOTKA – otsas

Kirsstomati sorti kuuluv, punane, väikseviljaline, üsna hea maitsega tomat. Hästi palju vilju. Kõrguseks nii 50 cm

BLACK CHERRY – otsas

Varajane kõrgekasvuline rõdutomati sort. Vili on ümmargune, väike, väga maitsev, kaalub 15-20g. Kasvatada rõdul, talveaias või kasvuhoones.

GOLDKRONE – otsas

SAKURA

Annab ilusaid keskmise suurusega ümmargusi vilju, mille kaal on 15-20 gr, kobaras 20 marja Kohandatud soojendamata kasvuhoonete, kõrgete tunnelite või avamaaga. See on väga maitsev ja produktiivne sort.

 MIRABELL

Avamaatomat, magus ploome meenutav vili