Viinamarjatomat, ampel ja aknalauale

BAJAJA

Väga varajane, madalakasvuline, rõdul ja kilekasvuhoones kasvatatav sort. Ühel taimel on 650-750 vilja. Vili on ümmargune, väike, väga maitsev, kaalub 8-10g. Lihtne kasvatada – pole vaja siduda, võib mitte kärpida. Väike tomat sobib salati valmistamiseks, asendamatu roogade kaunistamisel.

AZTEK

Varajane, madalakasvuline, rõdudel kasvatatav sort. Vili kollane, ümmargune, väike, väga maitsev, kaalub 15-20g. Kasvatamiseks rõdul, talveaias, kasvuhoones. Lihtne kasvatada – pole vaja siduda, võib mitte kärpida.

VILMA

Väga madal väike põõsastomat, sobib toas lillepotis või rõdul kastis kasvatamiseks. Sort pärit Lätist. Väikeste punaste ümarate magusate punaste viljadega madalakasvuline tomat. Taime kõrgus 50-60 cm. Aromaatsed ja mahlased viljad kaaluga kuni 30g sobivad värskelt ja konserveerimiseks.

MASKOTKA

Kirsstomati sorti kuuluv, punane, väikseviljaline, üsna hea maitsega tomat. Hästi palju vilju. Kõrguseks nii 50 cm

BLACK CHERRY

Varajane kõrgekasvuline rõdutomati sort. Vili on ümmargune, väike, väga maitsev, kaalub 15-20g. Kasvatada rõdul, talveaias või kasvuhoones.

GOLDKRONE

SAKURA

Annab ilusaid keskmise suurusega ümmargusi vilju, mille kaal on 15-20 gr, kobaras 20 marja Kohandatud soojendamata kasvuhoonete, kõrgete tunnelite või avamaaga. See on väga maitsev ja produktiivne sort.

 MIRABELL

Avamaatomat, magus ploome meenutav vili